فروش ونصب انواع سیم خاردار ، آریاحصار

شماره تماس:۰۹۱۲۲۰۷۴۶۳۶

آریا حصار پیشرو در زمینه تولید ، فروش و نصب انواع سیم خاردار صادراتی با کادری مجرب که مهارت بسزایی در این باره دارند این امکان را برای شما فراهم می سازد که بهترین متریال را در رابطه با نصب این محصول پیشرو داشته باشید .

سفارت های : چین ، ژاپن ، ایتالیا ، جمهوری چک و نیوزیلند از پروژه های اجرایی آریا حصار می باشد.

آریا حصار  در زمینه فروش و نصب انواع سیم خاردار های خطی ، حلقوی تیغی ، حلقوی سوزنی برای سفارتها ، پادگانها ، صنایع دفاعی ونظامی ، ارگانهای دولتی ، کارخانجات ، انبارها و مناطق مسکونی در ایران وخارج از کشور در خدمت شماست.

صنایع مفتولی آریا حصار با بهره گیری از بهترین تکنولوژی در زمینه تولید سیم خاردار تیغی این امکان را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد تا بتواند بهترین حالت نصب سیم خاردار را در اختیار داشته باشد.
با توجه به موجود بودن سیم خاردارهای متفرقه در بازار و فروش آنها به قیمت بالا ، قبل  از خرید مشورت نمایید و تحقیق کنید ، زیرا برخی از فروشندگان سیم خاردار هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با سیم خاردار ندارند فقط آن را میفروشند ، نه از کیفیت آن اطلاع دارند و نه از طریقه تولید سیم خاردار .

فروش سیم خاردار ملاک این نیست که فروشنده سیم خاردار همه اطلاعات سیم خاردار را داشته باشد . طریقه نصب سیم خاردار  و روشهای نصب سیم خاردار خود تخصص میخواهد که خیلی از فروشندگان از آن آگاهی ندارند ، وقتی ازآنها سئوال می کنید می گویند : اطلاعات بیشتر را از نصاب سیم خاردار بپرسید .
شما میتوانید محصولات درخواستی خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن  با پایین ترین قیمت از کارخانه سفارش وتحویل بگیرید.
باتوجه به تولید این شرکت در رابطه با تولید سیم خاردار حلقوی صادراتی قبل از خرید لطفا نوع سیم خاردار درخواستی خود را اعلام نمایید  (معمولی ، صادراتی ) .

این شرکت افتخار دارد در زمینه نصب توری و سیم خاردار با اکثر ارگانها و نهادهای دولتی ، سفارت خانه ها و پادگانها همکاری دارد.
جهت سفارش سیم خاردار خطی طنابی بافت  با فاصله خارهای نزدیک میتوانید در خواست  خود را اعلام نمایید و سیم خاردار درخواستی خود را با توجه به مکان و موقعیت اجرایی تحویل بگیرید.