سیم خاردار چیست و دارای چه مزیت هایی است؟


سیم خاردار عمدتاً برای ایجاد سیستم های حفاظتی در برابر متجاوزین، سارقین و حیوانات ولگرد استفاده می شود. بیشتر مردم برای ملک خود امنیت حریم خصوصی و محافظت را در اولویت قرار می دهند. امروزه نرده های مختلف زیادی وجود دارد که می توانند هدف شما از بهبود امنیت را برآورده سازند. سیم خاردار معمول و یکی از محبوب ترین انواع نرده های امنیتی است. در این نوع لایه های محافظتی سیم های خاردار در یک حصار سیم پیچ خورده اند و سیم را با شکاف هایی تشکیل می دهند که برای مسافت های کوتاه از حصار بیرون زده است.
بشر برای محافظت از اشیاء مهم ابزارهای زیادی را درست کرده است ، اما سیم خاردار قابل اطمینان ترین آنها است. سیم خاردار نوار استیل یک نوع سیم خارداری است که برای محافظت از مزراع و خانه های ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد. در ابتدا از آن برای محافظت از امکانات مهم دولتی استفاده می شد، اما امروز خرید و نصب این سیم در دسترس هر کسی میتوند باشد که می خواهد از اموال خود محافظت کند.
سیم خاردار فلزی، قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است، در اواخر قرن بیستم به عنوان ابزاری جهانی ، قدرتمند اما در عین حال ساده برای محافظت از اشیاء مهم اختراع شد. دولت ها با کمک سیم خاردار فلزیاز اشیاء با اهمیت ملی محافظت میکردند ، مانند وزارت خانه ها، زندانها، سرزمین های معادن، آسایشگاه ها ، محل های بازداشت و غیره. حتی اگر تأسیسات شما دارای سیستم های نظارت تصویری مدرن باشد، سیم های خاردار آنها را تکمیل می کند، از این گذشته هیچ دوربین مدرنی مانند سیم خاردار فولادی نمی تواند جلوی یک دزد را بگیرد!

مزیت های سیم خاردار فولادی
• دارای بالاترین قدرت حاصل از ترکیب و شکل آن است. سیم خاردارها از سیم فولادی و نوار خاردار مسطح (همچنین استیل) تقویت شده و گالوانیزه هستند. سیم خاردار فولادی را نمی توان با انبردست قطع کرد و همچنین با تغییر شکل نمی توان آن را خنثی کرد.


• سیم خاردار فولادی یک مانع به شکل مارپیچ است. طراحی نوار خاردار به گونه ای است که وقتی نیرویی در یکی از قسمت های آن اعمال می شود، نوبت های مجاور فشرده می شوند و متخلف را ضبط می کنند. سیم خاردار فولادی یک دام واقعی برای سارقان و مجرمان است.


• مقاومت در برابر هر نوع آسیب : سیم خاردار فولادی محافظ خوبی است. مواد شیمیایی، رطوبت و تغییرات دما نمیتواند به آن آسیب برساند. سیم خاردار فولادی از فولاد کم کربن با دوام ساخته شده است که مستعد ابتلا به فرآیند خوردگی نیست و همچنین در مقابل اثرات حرارتی +60 درجه سانتیگراد تا -50 درجه سانتیگراد مقاومت می کند. سیم خاردار فولادی دارای کیفیت افسانه ای است .این نوع سیم خاردار در آب غرق نمی شود و در آتش نمی سوزد از شما و خانه شما 24 ساعته محافظت می کند.


• نصب آسان به دلیل وزن کم


• جهانی بودن سیم خاردار فولادی:سیم خاردار فولادی را می توان در زمین، روی نرده ها و پشت بام قرار داد، تقریباً در هر نقطه.


• قیمت مناسب یکی دیگر از مزیت های بدون شک سیم خاردار فلزی است. وجوه سرمایه گذاری شده در خرید این نوع نرده محافظتی با استفاده از یک سد محافظ برای سالها توجیه می شود. در کاتالوگ ما نمونه هایی با مشخصات فنی مختلف (قطر ، تعداد چرخش در هر 10 متر، تعداد پرچ) مشاهده خواهید کرد.


• ظاهر زیبا ولی مقاوم: سیم خاردار فولادی یک سیم نسبتاً نازک است و ظاهر جسم را که از آن محافظت می کند خراب نمی کند.