فروش سیم خاردار

فروش سیم خاردار در فروشگاه های لوازم ساختمانی و آهن آلات انجام می شود. بهتر است سیم خاردار مورد نیاز خود را از سایت ها و فروشگاه های معتبر خریداری نمایید. در هنگام خرید سیم های خاردار باید به جنس این محصول توجه نموده و بر اساس نیاز خود، سیم خارداری مناسب را خریداری کنید.

سیم خاردار چیست؟

سیم خاردار از ارزان ترین و متداول ترین ابزار های روز دنیا می باشد که برای محصور کردن مناطق نظامی- باغ ها – منا زل مسکونی وغیره... مورد استفاده قرار میگیرد. حلقوی تیغی ، سوزنی ، خطی گالوانیزه گرم با بهترین نوع کیفیت مطابق با استاندارد های روز دنیا در سایز های مختلف (90،70،60،50)آماده سفارش می باشد. باتوجه به موجود بودن سیم خاردار های متفرقه و بی کیفیت در بازار میبایست در این رابطه آگاهی داشته باشید.
سیم خاردار حلقوی تراکم پایین که به طول 10 متر باز می شود، به گونه ای تولید شده که دارای گام های باز بوده و از پوشش مناسبی دررابطه با نصب بر خوردار نمی باشد و ظاهر مناسبی در اجرا ندارد. سیم خاردار حلقوی با کربن بالا اگر کشیده و رها گردد میبایست به نزدیک ترین حد ممکن به یک دیگر برسد از ویژگی منحصر به فرد این محصول قابلیت استفاده در تمام سطوح به ویژه بالای نرده و شاخ گوزنی می باشد شکل ظاهر آن به گونه ا ی طراحی شده که پس از نصب زیبایی قابل توجه ای به محل اجرا میدهد قیمت مناسب کیفیت بالا از مزیت سیم خاردار تراکم بالا می باشد جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت آریا حصار تماس حاصل نمایید.

یکی از راه های برقراری امنیت و تعیین مرز، استفاده از سیم های خاردار می باشد. این سیم ها علاوه بر برقراری امنیت، باعث زیبایی محوطه نیز می گردد. برای حصارکشی به این شیوه ابتدا می بایست نوع سیم خاردار را تعیین نمود. سیم های خاردار در انواع مختلف در بازار موجود بوده که به شرح زیر می باشد:

فروش سیم خاردار

انواع سیم خاردار

سیم خاردار حلقوی

برای حفظ ایمنی باغ ها و زمین های کشاورزی خود می توانید از سیم خاردار حلقوی استفاده کنید. این نوع سیم به شیوه گرم تولید می گردد. سیم های خاردار حلقوی ساخت دو کشور چین و ایران را می توانید در بازار خریداری نمایید. بست هایی در این نوع وجود دارد که از باز شدن آن به شکل خطی جلوگیری کرده و کمک می کند که به شکل حلقه حلقه باز شود.
این سیم ها می تواند به دو نوع نظامی و دیپلمات نصب گردد که با توجه به شرایط کار، نوع آن مشخص می شود. در صورتی که قصد اجرای این سیم ها را بر روی دیوار دارید، ابتدا می بایست پایه هایی را روی دیوار قرار دهید، و پس از سوار کردن آن بر روی پایه ها، آن ها را چفت و بست کنید. در نوع سیم خاردار حلقوی تیغی سلولی موجود است که نیازی به نصب نداشته و خودتان می توانید این سیم ها را بر روی دیوار پیاده سازی کنید.

سیم خاردار تبری حلقوی

سیم خاردار تبری یکی از سیم های پرکاربرد است. این نوع سیم شامل یک رشته گالوانیزه است که تیغه هایی به شکل تبر دارد. اصلی ترین بخش شامل مفتولی با مقدار زیاد کربن بوده که مقاومت بسیار زیادی در برابر رطوبت و باران دارد. از این سیم های خاردار بیشتر در پادگان ها و مناطق نظامی استفاده می شود.

سیم خاردار حلقوی سوزنی (ساده)

سیم خاردار حلقوی سوزنی ساده نیز مثل تبری، متشکل از مفتول گالوانیزه گرم است. این سیم اکثرا در پادگان ها و مراکز نظامی به کار برده می شود. این سیم ها به شکل حلقه ای باز شده و بست های تعبیه شده در آن، مانع از باز شدن این سیم ها به شکل خطی می گردد.

سیم خاردار خطی

سیم خاردار خطی تشکیل شده از دو سیم گالوانیزه است. این نوع سیم ها معمولا در حصارکشی زمین ها، فرودگاه ها، منابع طبیعی، زندان ها و مراکز نظامی استفاده می شود. بافت سیم خاردار خطی، از نوع گالوانیزه گرم بوده که خارهای آن فاصله زیادی با یکدیگر ندارند. فاصله کم این خارها، باعث افزایش کیفیت و مقاومت این خارها شده است. این سیم ها به صورت کلاف بسته بندی می شوند. این سیم ها طرفدار زیادی داشته که از جمله دلایل آن می توان به مقاومت بالا و انعطاف پذیری زیاد و نصب آسان و سریع آن اشاره کرد. سیم های خاردار خطی به جای خار، تیغ هایی از جنس ورق می باشد.

سیم های خاردار خطی چه کاربردهایی دارد؟

سیم های خاردار دارای مدل های مختلفی بوده که هر کدام استفاده های مشخصی دارند. سیم های خاردار خطی کاربرد بیشتری نسبت به سایر سیم ها دارد. نوع خطی برای حفاظت از یک منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. این سیم ها بر روی زمین نصب می گردد. با استفاده از این سیم خاردار می توان از یک منطقه محافظت کرد. این نوع سیم ها از مناطقی همچون باغات و زمین های کشاورزی و حتی ساختمان های نیمه کاره، محافظت می کند. با استفاده از این سیم ها بر روی دیوار می توانید امنیت ساختمان خود را افزایش دهید.

کاربرد سیم خاردار حلقوی

سیم های خاردار حلقوی در مقایسه با سیم های خطی کیفیت بالاتری دارد. این سیم ها در مراکز نظامی و مکان هایی که نیاز به امنیت زیادی دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این سیم ها بسیار مقاومند.

مزایای سیم خاردار

سیم های خاردار مزایای زیادی داشته که از جمله مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشد:

قیمت مناسب

این سیم ها در مقایسه با کارایی و مقاومتی که دارند، قیمتی مناسب دارند. با خرید این محصول، می توانید مدت ها از آن استفاده نمایید. بنابراین می توانید این محصول را خریداری کرده و تا مدت ها از آن استفاده کنید.

نصب آسان

سیم های خاردار نصبی آسان و صحیح داشته و به همین دلیل از محبوبیت بالایی برخوردار است. این سیم ها را می توان در مکان هایی که متراژ زیادی دارند نیز اجرا نمود و زمان کمی را نیز برای نصب نیاز دارند.

حمل و نقل آسان

سیم های خاردار وزن سبکی داشته و حمل و نقل آن راحت می باشد و این امر باعث رضایت مشتریان شده است. این محصول نیاز به ماشین های بزرگ و پر قدرت ندارد.

جلوگیری از ورود حیوانات

یکی از کاربردهای سیم های خاردار، جلوگیری از ورود حیوانات به داخل منازل مسکونی و زمین های کشاورزی می باشد. در برخی از مناطق مشاهده می شود که حیوانات به زمین های زراعی حمله کرده و باعث ایجاد خسارات زیادی به آن ها می شوند. بنابراین بهترین راه محافظت از زمین های زراعی و منازل مسکونی، استفاده از سیم های خاردار است.

مقاوم در برابر شرایط جوی

پوشش گالوانیزه موجود بر روی سیم های خاردار، باعث ایجاد مقاومت در برابر انواع تغییرات جوی می گزدد. از آن جا که این سیم ها در محیط باز و در معرض همیشگی تابش خورشید و بارندگی هستند، این تغییرات بر روی سیم ها تاثیری نذاشته و به راحتی خراب نمی شود. بنابراین یکی از مزیت های سیم های خاردار، مقاومت بالای این محصول می باشد.

ویژگی های فنی سیم خاردار

اصلی ترین مواد تشکیل دهنده سیم های خاردار، فولاد است.
درازای هرسیم باز شده ۱۷ متر است.
سیم اصلی این محصول ۳ میلی متر و ضخامت خار آن ۲ میلی متر می باشد.
تعداد خارهای این سیم، ۴ تیغه گالوانیزه می باشد.