Shopping Cart
نصب سیم خاردار

نصب سیم خاردار

نصب سیم خاردار به 3 روش ( معمولی – دیپلمات – نظامی ) انجام می شود. اجرای صحیح این روش ها نیازمند سلیقه و مهارت در نصب می باشد. قیمت نصب هرکدام از روش های مذکور با هم متفاوت است. ابزار هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد با یکدیگر متفاوت هستند. به طور مثال در رابطه با سیم خاردار خطی باید از ابزار های کشنده که باعث صاف و یک دست شدن آن می گردد استفاده نمود.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

نصب انواع سیم خاردار

نصب انواع سیم خاردار از خدماتی است که در آریا حصار به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای به مشتریان خود ارائه می کنیم. که در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با نصب انواع سیم خاردار با جزئیات بیشتری به شما ارائه می کنیم حتما تا انتهای این آموزش نصب سیم خاردار همراه ما باشید.

نصب سیم خاردار حلقوی سوزنی

برای ایجاد فضایی امن نصب سیم خاردار بهترین انتخاب می باشد. با توجه به نوع حصار ممکن است از مدل های مختلف سیم خاردار استفاده گردد که در ادامه به آن می پردازیم.
1- متراژ محل مورد نظر
2- نوع سیم خاردار مصرفی (خطی – حلقوی)
3- نوع زیر ساخت
4- محل نصب (روی دیوار – نرده – شاخ گوزنی)
5- مدت زمان نصب
سیم خاردار خطی توسط پایه های عمودی یا V شکل در چندین ردیف اجرا می گردد. این محصول با توجه به کربن پایین در مناطق حساس به همراه سیم خاردار حلقوی تیغی یا سوزنی نصب می شود.

سیم خاردار حلقوی سوزنی با توجه به طول عمر بالا و نداشتن آرایش خاص معمولا در مناطق مرزی و پادگان ها مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی دیوار به همراه پایه V شکل و بر روی زمین به صورت انبوه ما بین توری و فنس مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب سیم خاردار حلقوی تیغی

سیم خاردار حلقوی تیغی تراکم بالا (سلولوزی) یکی از بهترین نوع سیم خاردار می باشد. از ویژگی های این محصول می توان به قیمت ارزان، ظاهر زیبا و آرایش یکسان و قابلیت اجرا در تمام سطوح اشاره کرد که بیشتر در مناطق شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

نصب سیم خاردار

اطلاعات بیشتر نصب سیم خاردار تیغی

مشخصات سیم خاردار تیغی همانند سیم خاردار رشته ای آن است و تفاوتی باهم ندارند. این سیم ها به صورت حلقه حلقه در کنار هم با بست های محکم قرار می گیرند و با قطر های متفاوتی از 50 تا 120 سانتی متر قابل عرضه می باشند.
نصب این سیم خاردار به دلیل بسیار برنده و تیز بودن، نیاز به دقت و مهارت خاصی دارد.

توجه : برخی از فروشندگان اعلام می کنند که سیم خاردار حلقوی به طول 10 متر باز می شود، که باید گفت این نوع سیم خاردار ها پوشش 6 متری دارند و باید به این نکته توجه کرد که هرچه سیم خاردار کشیده شود به طول آن اضافه و از ارتفاع آن کم می شود. سیم خاردارهای تولید شده توسط آریا حصار با پوشش بالا و همینطور تراکم بالا آماده ارائه می باشد.

سیم خاردار با توجه به ظاهر زُمختی که دارد اگر به درستی و با آرایش منظم و یکسان نصب شود، به هیچ عنوان نمای محل اجرای سیم خاردار  دچار مشکل نمی شود، انتخاب نوع مناسب سیم خاردار و اجرای صحیح آن باعث می شود که امنیت محل اجرای سیم خاردار تضمین گردد.

سیم خاردار صادراتی

قبل از خرید سیم خاردار در رابطه با سیم خاردار تحقیق و استعلام قیمت بگیرید.سیم خاردار های حلقوی نسبت به سیم خاردار های خطی از قدرت و کارایی بالاتری برخوردار بوده وقیمت آنها نسبت به سیم خاردار خطی گرانتر می باشد.

سیم خاردار صادراتی سلولوزی تراکم بالا که در نوع خود بی نظیر بوده و در زمان نصب زیبایی قابل توجهی دارد و سیم خاردار تیغی مسطح که نوع دیگر سیم خاردار می باشد که می توان برای نرده و سطوح مسطح نیز استفاده گردد طراحی در نصب سیم خاردار از ویژگی های سیم خاردار می باشد که باعث میشود زیبایی بسیاری به محیط اجرا داده شود .

ویژگی نصب سیم خاردار صادراتی

از ویژگی های منحصر به فرد سیم خاردار صادراتی اجرای آن به صورت افقی بر روی سینه دیوار می باشد، در صورتی
که سیم خاردار معمولی این قابلیت را ندارد.. در روشهای نصب سیم خاردار باید به محل نصب و چگونگی اجرای آن دقت کرد.

سیم خاردار های با قابلیت نصب و اجرا بر روی نرده

1_ اجرای سیم خاردار حلقوی بر روی سینه نرده از داخل و یا از بیرون: در این روش از قرار گرفتن پاها بر روی دیوار جلو گیری می کند و شرایط را برای شخصی که قصد ورود به داخل ساختمان را دارد، سخت و یا غیر ممکن می کند.
2_ اجرای سیم خاردار بالای نرده: در صورتی که پایه های بالای نرده به صورت وی شکل ( V )  باشد می توان سیم خاردار حلقوی را ما بین آن قرار داد و از طرفین، سیم خاردار حلقوی را مهار کرد.
3_ اجرای سیم خاردار بصورت (مکمل): که در این مورد از لحاظ امنیتی فوق العاده است و ضریب امنیت را بالا می برد، در این روش سیم خاردار هم بر روی نرده و هم بر روی سینه نرده قابل اجرا می باشد.

نصب سیم خاردار

اجرا و نصب سیم خاردار حلقوی تیغی و سوزنی بر روی دیوار

نوع دیگر اجرای سیم خاردار حلقوی تیغی و سوزنی بر روی دیوار به روش زیر قابل اجرا می باشد

در ابتدا ساخت پایه به صورت ( V ) شکل انجام می شود که بر روی دیوار نصب می گردد و سیم خاردار خطی از طرفین کشیده شده و سیم خاردار حلقوی ما بین آن قرار می گیرد. این روش اکثرا برای باغها، پادگانها و مناطق نظامی اجرا می شود، در صورت تمایل میتوان از سیم بکسل به جای سیم خاردار خطی استفاده کرد و سیم خاردار حلقوی را ما بین آن قرار داد که در اینصورت نتیجه بهتری خواهد داشت.

سیم خاردار ها در انواع خطی، حلقوی سوزنی و حلقوی تیغی تولید می شود که هرکدام بسته به نوع مصرف کاربرد های متفاوتی دارند. قیمت نصب سیم خاردار به محل اجرا، نوع سیم خاردار مصرفی و متراژ محل اجرای پروژه و همچنین نوع زیرسازی بستگی دارد.
سیم خاردار تیغی یا ژیلتی که با تیغ هایی با فاصله ی معین تولید می شود دارای کارایی منحصر بفرد بوده و در نوع خود یک بازدارنده بسیار مطلوب و بی نظیر می باشد.

اجرت نصب انواع سیم خاردار

اجرت نصب سیم خاردار به به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی ازاین عوامل به شرح زیر است:

۱_متراژ پروژه (منازل مسکونی، ارگانها، مناطق نظامی)
۲_نوع سیم خاردار مصرفی
۳_نوع زیرسازی
۴_محل نصب (در دسترس بودن مصالح و مواد مورد نیاز )
۵_زمان نصب

نصب سیم خاردار

سیم خاردار حلقوی تیغی از تیغ های ۲۲ میلی متر و مفتول قطر ۲/۵ میلی متر فولاد HI کربن که با ورق گالوانیزه گرم ضخامت ۰/۵۵  در قطرهای ۵۰-۶۰-۷۰-۹۰ تولید می گردد. سیم خاردار تیغی در ۲ مدل تراکم پایین و تراکم بالا تولید می شود که در وزن با هم متفاوت می باشند.

انواع سیم خاردار حلقوی تیغی تراکم بالا قابل نصب و استفاده در تمامی نقاط بوده و شکل ظاهری آن تغییری نمی کند. اما سیم خاردار حلقوی معمولی فقط در فواصل کم می تواند کاربرد مطلوب داشته باشد.

نصب و اجرای انواع سیم خاردار توسط مجموعه آریاحصار

آریا حصار با افتخار در زمینه نصب توری پاسیو نیز فعالیت دارد. از ویژگی های توری پاسیو جلوگیری از ورود پرندگان به داخل می باشد که در عرض و ارتفاع بلند نیز قابل اجرا می باشد. انواع توری فنس با انواع مفتول ضخیم و چشمه های متفاوت آماده تولید و نصب می باشد.

با توجه به وجود پایه فنس، می توان سیم خاردار و توری را بر روی آن نیز نصب نمود. سیم خاردار حلقوی تیغی و سیم خاردار حلقوی سوزنی را می توان به پایه زاویه دار بالای پایه نصب نمود، با توجه به اندازه سیم خاردار ابتدا باید اندازه بالای پایه ها محاسبه گردد تا زیبایی و امنیت محل اجرا تضمین گردد.

هریک از پارامتر های ذکر شده باعث تغییر قیمت خواهد شد که بهتر است برای تعیین قیمت سیم خاردار از نصاب سیم خاردار کمک بگیرید. درصورت نیاز به نصاب با ما در تماس باشید.

چه ابزاری برای نصب سیم خاردار مورد نیاز است؟

اجرای هر مدل سیم خاردار نیازمند ابزار خاصی است تا بتوان نصب سیم خاردار را به بهترین شکل انجام داد.

قیمت نصب سیم خاردار چگونه محاسبه می شود؟

قیمت و هزینه این کار با توجه به نوع سیم خاردار٬ محل قرارگیری و اجرای سیم خاردار و همچنین متراژ فضایی که قرار است سیم خاردار در آن نصب شود محاسبه می گردد. برای اطلاع از قیمت دقیق با شماره های  09122074636 – 021۳۳۵۶۷۳۸۲ تماس بگیرید.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعیده رضایی
سعیده رضایی
25 روز قبل

سلام وقت بخیر آیا امکان اجرای سیم خاردار حلقوی بر روی سینه نرده از داخل و یا از بیرون حیات هست؟

امیر احمدی
امیر احمدی
19 روز قبل

سلام خدمات نصب شما به چه صورته؟ فقط تهران خدمات نصب دارید؟

4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x