آریا حصار با بیش از 40 سال سابقه درخشان در زمینه تولید، فروش و نصب انواع سیم خاردار صادراتی ( سلولزی ) در خدمت شماست فروش انواع سیم خاردار خطی تک رشته - خطی معمولی - خطی طنابی بافت - خطی تیغی گالوانیزه گرم با بالا ترین کیفیت، فروش انواع حلقوی سوزنی تراکم بالا مطابق با استاندارد های روز دنیا از مفتول فولادی با قابلیت ضد زنگ با طول عمر بالا در سایز ها و وزن های مختلف آماده سفارش می باشد. فروش حلقوی تیغی صادراتی تراکم بالا (سلولزی) با بالا ترین کیفیت که در نوع خود بی رقیب بوده که امکان نصب در تمام سطوح را دارد از ویژگی های این محصول امکان اجرا در مناطق شهری بخاطر زیبایی و امنیت در اجرا میباشد فروش تمام محصولات با حداقل قیمت آماده سفارش می باشد .قیمت و فروش سیم خاردار بستگی به نوع آن، تعداد تیغ در متر و همچنین ضخامت و آلیاژ آن با یک دیگر متفاوت است.

قیمت سیم خاردار

قیمت سیم خاردار هر روزه دچار نوسان شده و برای اطلاع از قیمت آنلاین و به روز این سیم ها می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. سیم های خاردار ثابت نبوده و عوامل زیادی بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد. باید در هنگام خرید سیم های خاردار با یک کارشناس مشورت کرده تا با توجه به مکان نصب و کاربرد آن محصولی مناسب را به شما پیشنهاد دهند.

سیم خاردار

یکی از راه های برقراری امنیت و ایجاد حصار، استفاده از سیم های خاردار می باشد. سیم های خاردار می توانند باعث برقراری امنیت ضمن ایجاد زیبایی در محوطه شوند. سیم های خاردار دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام دارای ویژگی های خاص ومخصوص به خود می باشد. 
سیم های خاردار از رشته سیم های به هم تنیده تشکیل شده که بر روی خود دارای تیغ هایی به منظور حفاظت دارند. این سیم ها به صورت رولی به فروش گذاشته شده که هر کدام از رول ها دارای متراژ و وزن های مختلفی است. 

سیم خاردار حلقوی

از سیم های خاردار حلقوی جهت حصارکشی، باغات و زمین های کشاورزی استفاده می گردد. این سیم ها به صورت گرم تهیه می شود. در سیم های خاردار حلقوی بست هایی وجود دارد که مانع از باز شدن سیم های خاردار به شکل خطی می شود. این سیم ها را می توان به دو صورت خطی و دیپلمات اجرا کرد.
سیم های خاردار حلقوی از کیفیت بالایی برخودار بوده و همین عامل باعث فروش بالای این سیم های خاردار در بازار شده است.

سیم خاردار تبری حلقوی

سیم های خاردار تبری کاربردهای زیادی داشته و به همین علت دارای طرفداران زیادی در بازار می باشد. تیغه های این سیم ها نرم و به صورت تبر بوده و دارای یک رشته اصلی گالوانیزه است. این سیم ها از دو سیم به هم تنیده تشکیل شده که از مفتول گالوانیزه گرم ساخته شده اند. از سیم های خاردار تبری حلقوی در پادگان ها و مراکز نظامی استفاده می کنند.

سیم خاردار حلقوی سوزنی

سیم های خاردار سوزنی به شکلی ساده تبر مانند بوده و تشکیل شده از مفتول گالوانیزه گرم می باشد. در این سیم های خاردار بست هایی تعبیه شده که از باز شدن این سیم ها به شکل خطی جلوگیری می کند. باز شدن این سیم ها به صورت حلقوی بوده و در مراکز نظامی مورد استفاده قرار می گیرد. 

سیم خاردار ساده 

سیم های خاردار ساده مورد استفاده در باغات، زمین های کشاورزی،‌ فرودگاه ها، زندان ها، منابع طبیعی، مراکز نظامی و ... می باشد. این سیم ها از دو رشته سیم گالوانیزه ساخته شده که خارهای آن با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته است که همین نزدیکی باعث افزایش امنیت این سیم ها می شود. سیم های خاردار ساده بسیار پرطرفدار بوده و دلیل این پرطرفدار بودن امنیت بالای این سیم ها، ماندگاری زیاد، انعطف پذیری و هزینه پایین این محصول می باشد. 

سیم خاردار خطی

سیم های خاردار خطی امنیت بالایی داشته و از آن برای حفاظت از زمین های زراعتی، ساختمان های نیمه کاره و ... به کار برده می شود. معمولا این سیم ها بر روی زمین نصب شده و زمان کمی را برای نصب نیاز دارد. با استفاده از این سیم های خاردار می توان یک منطقه را مود حفاظت قرار می گیرد.

قیمت وفروش سیم خاردار خطی:

سم خاردار خطی در وزن های 20 الی25 کیلویی در دو نوع معمولی و طنابی بافت که نوع طنابی بافت آن قابل سفارش با خار های نزدیک می باشد این محصول به صورت کیلویی به فروش میرسد

قیمت و فروش سیم خاردار حلقوی تیغی:

سیم خاردار حلقوی تیغی با نام های گوناگون در بازار به فروش می رسد که از نظر شکل و ظاهر یکسان ولی در تراکم و کیفیت با یک دیگر متفاوت می باشد.

قیمت و فروش سیم خاردار حلقوی سوزنی:

سیم خاردار حلقوی سوزنی به نام های جنگی و نظامی معروف است که قیمت این محصول به (تراکم - فولاد - گالوانیزه) به کار رفته در آن بستگی دارد حلقوی تیغی و سوزنی به صورت حلقه ای به فروش می رسد.

قیمت سیم خاردار

خرید سیم خاردار

سیم های خاردار دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام دارای مصارف مختلف و قیمت های متفاوتی در بازار می باشد. برای خرید سیم های خاردار باید با توجه به نوع مکانی که قصد دارید این سیم ها را در آن نصب کنید، مناسب ترین سیم خاردار را خریداری نمایید. همچنین در هنگام خرید سیم های خاردار باید به متریال های به کار رفته در آن توجه نمود زیرا تعیین کننده کیفیت محصول می باشد و میزان ماندگاری سیم های خاردار را تعیین می کند. در نتیجه باید این سیم ها را از سایت ها و فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

مزایای سیم خاردار

سیم های خاردار مزایای زیادی دارند که از جمله مهم ترین این مزایا عبارت است از:

نصب آسان

سیم های خاردار نصب سریع و آسانی داشته و این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا در کوتاه ترین زمان آن را در مکان مورد نظر نصب کرد که همین ویژگی باعث فروش بالای این محصول در بازار شده است.

محافظت و افزایش امنیت

از اصلی ترین دلیل استفاده از سیم های خاردار محافظت از پادگان ها، زمین های کشاورزی، باغات و ... می باشد. با نصب سیم های خاردار در باغات و زمین های زراعی می توانید از ورود حیوانات به داخل زمین جلوگیری کرده و از محصولات خود در برابر آسیب محافظت نمایید. با استفاده از سیم های خاردار می توان حد و مرز زمین های مسکونی و یا زمین های زراعی را مشخص نمود.

قیمت مناسب

سیم های خاردار به نسبت قابلیت ها وکاربردهایی که دارد، از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. این سیم ها انواع مختلفی داشته که نوع خطی آن دارای قیمت کمتر و نوع حلقوی آن دارای قیمت بیشتری هستند. این سیم ها را می توان به صورت رولی خریداری کرده و منطقه وسیعی را تحت پوشش قرار دهید.

حمل و نقل راحت

سیم های خاردار حمل و نقل آسانی داشته که باعث کاهش هزینه های شما می شود. این حمل و نقل تاثیر زیادی بر روی میزان رضایت مصرف کننده دارد. این سیم ها به صورت رولی موجود بوده که بر روی هر کدام بست هایی وجود دارد که مانع از باز شدن این سیم ها می شود.

مقاومت در برابر شرایط جوی

یکی از اصلی ترین مزایای سیم های خاردار که باعث فروش بالای این محصول شده است، مقاومت بالای این سیم ها در برابر هر گونه تغییرات آب و هوایی می باشد. از آن جا که سیم های خاردار در محیط های بیرون نصب می شوند، باید در برابر هر گونه تغییرات جوی همچون باران و آفتاب مقاوم باشند به همین دلیل بر روی این سیم ها یک لایه محافظ وجود داشته تا این تغییرات تاثیری بر روی کیفیت آن نگذارد.

ویژگی فنی سیم خاردار

سیم های خاردار شامل قطر ۱۰۰ سانتی متری هستند.
جنس سیم های خاردار از فولاد بوده تا مقاومت بالایی داشته باشند.
تعداد خارهای این سیم ۴ تیغه گالوانیزه می باشد.
رنگ سیم های خاردار نقره ای می باشد.
این سیم ها دارای یک لایه محافظ بر روی خود می باشند تا دچار فرسودگی و زنگ زدگی نشوند.