Shopping Cart

قیمت سیم خاردار

آریا حصار با بیش از 40 سال سابقه درخشان در زمینه تولید، فروش و نصب انواع سیم خاردار صادراتی (سلولزی) در خدمت شماست. انواع سیم خاردار خطی تک رشته، خطی معمولی، خطی طنابی بافت، خطی تیغی گالوانیزه گرم با بالا ترین کیفیت، انواع سیم خاردار حلقوی سوزنی تراکم بالا مطابق با استاندارد های روز دنیا از مفتول فولادی با قابلیت ضد زنگ با طول عمر بالا در سایز ها و وزن های مختلف آماده سفارش می باشد. قیمت و فروش سیم خاردار حلقوی خطی سوزنی و … نسبت به نوع آن، تعداد تیغ در متر و همچنین ضخامت و آلیاژ آن با یکدیگر متفاوت است.

مدت زمان تخمینی مطالعه: 11 دقیقه

فروش سیم خاردار حلقوی تیغی صادراتی تراکم بالا (سلولزی) با بالا ترین کیفیت که در نوع خود بی رقیب بوده که امکان نصب سیم خاردار در تمام سطوح را دارد، و از دیگر ویژگی های این محصول امکان اجرا در مناطق شهری بخاطر زیبایی و امنیت بالای آن می باشد، فروش تمام محصولات با حداقل قیمت انجام می شود.

قیمت سیم خاردار

به دلیل شرایط افتصادی٬ قیمت سیم خاردار نیز هر روزه دچار نوسان شده و برای اطلاع از قیمت به روز این سیم ها می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. قیمت سیم خاردار ثابت نبوده و عوامل زیادی بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشند. باید در هنگام خرید سیم های خاردار با یک کارشناس مشورت کرده تا با توجه به مکان نصب و کاربرد آن محصولی مناسب را به شما پیشنهاد دهد.

سیم خاردار

یکی از راه های برقراری امنیت و ایجاد حصار، استفاده از سیم های خاردار می باشد. سیم های خاردار می توانند باعث برقراری امنیت ضمن ایجاد زیبایی در محوطه شوند.همانطور که گفتیم سیم های خاردار دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام دارای ویژگی هایومخصوص به خود می باشند.
سیم خاردار از رشته سیم های به هم تنیده تشکیل شده که بر روی خود دارای تیغ هایی به منظور حفاظت می باشد. این سیم ها به صورت رولی به فروش گذاشته شده که هر کدام از رول ها دارای متراژ و وزن های مختلفی است.

قیمت سیم خاردار حلقوی٬ قیمت سیم خاردار سوزنی٬ قیمت سیم خاردار خطی

سیم خاردار حلقوی

از سیم های خاردار حلقوی جهت حصارکشی، باغات و زمین های کشاورزی استفاده می گردد. این سیم ها به صورت گرم تهیه می شود. در سیم های خاردار حلقوی بست هایی وجود دارد که مانع از باز شدن سیم خاردار به شکل خطی می شود. این سیم ها را می توان به دو صورت خطی و دیپلمات اجرا کرد.
گفتنی است سیم خاردار حلقوی از کیفیت بالایی برخودار بوده و همین عامل باعث فروش بالای این سیم های خاردار در بازار شده است.

سیم خاردار تبری حلقوی

مانند دیگر سیم های خاردار٬‌سیم های خاردار تبری نیز کاربردهای زیادی داشته و به همین علت دارای طرفداران زیادی در بازار می باشد. تیغه های این سیم ها نرم و به صورت تبر بوده و دارای یک رشته اصلی گالوانیزه است. این سیم ها از دو سیم به هم تنیده تشکیل شده که از مفتول گالوانیزه گرم ساخته شده اند. از سیم های خاردار تبری حلقوی در پادگان ها و مراکز نظامی استفاده می کنند.

سیم خاردار حلقوی سوزنی

سیم های خاردار حلقوی سوزنی به شکل ساده تبر مانند بوده و تشکیل شده از مفتول گالوانیزه گرم می باشد. در این سیم های خاردار بست هایی تعبیه شده که از باز شدن این سیم ها به شکل خطی جلوگیری می کند. باز شدن این سیم ها به صورت حلقوی بوده و در مراکز نظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

سیم خاردار ساده

سیم های خاردار ساده مورد استفاده در باغات، زمین های کشاورزی،‌ فرودگاه ها، زندان ها، منابع طبیعی، مراکز نظامی و … می باشد. این سیم ها از دو رشته سیم گالوانیزه ساخته شده که خارهای آن با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته است که همین نزدیکی باعث افزایش امنیت این سیم ها می شود. به طور کلی سیم های خاردار ساده بسیار پرطرفدار بوده و دلیل این پرطرفدار بودن امنیت بالای این سیم ها، ماندگاری زیاد، انعطاف پذیری و هزینه پایین این محصول می باشد.

سیم خاردار خطی

سیم های خاردار خطی امنیت بالایی داشته و از آن برای حفاظت از زمین های زراعتی، ساختمان های نیمه کاره و … به کار برده می شود. معمولا این سیم ها بر روی زمین نصب شده و زمان کمی را برای نصب نیاز دارد. با استفاده از این سیم های خاردار می توان یک منطقه را مورد حفاظت قرار داد.

قیمت و فروش سیم خاردار خطی:

سیم خاردار خطی در وزن های 20 الی 25 کیلویی در دو نوع معمولی و طنابی بافت تولید می شود که نوع طنابی بافت آن قابل سفارش با خار های نزدیک می باشد، همچنین این محصول به صورت کیلویی به فروش می رسد. برای دریافت لیست قیمت سیم خاردار خطی با مشاورین ما در آریا حصار در تماس باشید.۰۲۱۳۳۵۶۷۳۸۲ – ۰۹۱۲۲۰۷۴۶۳۶

قیمت و فروش سیم خاردار حلقوی تیغی:

سیم خاردار حلقوی تیغی با نام های گوناگون در بازار به فروش می رسد که از نظر شکل و ظاهر یکسان ولی در تراکم و کیفیت با یکدیگر متفاوت می باشند. سیم خاردار حلقوی تیغی به صورت حلقه ای به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت سیم خاردار تیغی با همکاران ما در آریا حصار در تماس باشید. ۰۲۱۳۳۵۶۷۳۸۲ – ۰۹۱۲۲۰۷۴۶۳۶

قیمت و فروش سیم خاردار حلقوی سوزنی:

سیم خاردار حلقوی سوزنی به نام های جنگی و نظامی معروف است که قیمت این محصول به تراکم، فولاد و یا گالوانیزه به کار رفته در آن بستگی دارد. سیم خاردار حلقوی سوزنی به صورت حلقه ای به فروش می رسد. برای مشاوره و دریافت قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی با ما تمای بگیرید.۰۲۱۳۳۵۶۷۳۸۲ – ۰۹۱۲۲۰۷۴۶۳۶

خرید سیم خاردار

سیم های خاردار دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام دارای مصارف مختلف و قیمت های متفاوتی در بازار می باشند. برای خرید سیم خاردار باید با توجه به نوع مکانی که قصد دارید این سیم ها را در آن نصب کنید، مناسب ترین سیم خاردار را خریداری نمایید. همچنین در هنگام خرید سیم خاردار باید به متریال به کار رفته در آن توجه نمود زیرا تعیین کننده کیفیت محصول می باشد و میزان ماندگاری سیم های خاردار را تعیین می کند. در نتیجه باید این سیم ها را از سایت ها و فروشگاه های معتبر خریداری کرد.

مزایای سیم خاردار

سیم های خاردار مزایای زیادی دارند که از جمله مهم ترین این مزایا عبارت است از:

نصب آسان

سیم خاردار نصب سریع و آسانی داشته و این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا بتوان در کوتاه ترین زمان ممکن آن را در مکان مورد نظر نصب کرد که همین ویژگی باعث فروش بالای این محصول در بازار شده است.

محافظت و افزایش امنیت

از اصلی ترین دلیل استفاده از سیم های خاردار محافظت از پادگان ها، زمین های کشاورزی، باغات و … می باشد. با نصب سیم های خاردار در باغات و زمین های زراعی می توانید از ورود حیوانات به داخل زمین جلوگیری کرده و از محصولات خود در برابر آسیب محافظت نمایید. با استفاده از سیم خاردار می توان حد و مرز زمین های مسکونی و یا زمین های زراعی را مشخص نمود.

قیمت مناسب

سیم های خاردار به نسبت قابلیت ها وکاربردهایی که دارند، از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند. این سیم ها انواع مختلفی داشته که نوع خطی آن دارای قیمت کمتر و نوع حلقوی آن دارای قیمت بیشتری می باشد. این سیم ها را می توان به صورت رولی خریداری کرده و منطقه وسیعی را تحت پوشش قرار داد.

حمل و نقل راحت

سیم های خاردار حمل و نقل آسانی دارند که باعث کاهش هزینه های شما می شوند. این حمل و نقل تاثیر زیادی بر روی میزان رضایت مصرف کننده دارد. این سیم ها به صورت رولی موجود بوده که بر روی هر کدام بست هایی وجود دارد که مانع از باز شدن این سیم ها می شود.

مقاومت در برابر شرایط جوی

یکی از اصلی ترین مزایای سیم های خاردار که باعث فروش بالای این محصول شده است، مقاومت بالای این سیم ها در برابر هر گونه تغییرات آب و هوایی می باشد. از آن جا که سیم های خاردار در محیط های بیرون نصب می شوند، باید در برابر هر گونه تغییرات جوی همچون باران و آفتاب مقاوم باشند به همین دلیل بر روی این سیم ها یک لایه محافظ وجود داشته تا این تغییرات تاثیری بر روی کیفیت آن نگذارد.

ویژگی فنی سیم خاردار

سیم های خاردار شامل قطر ۱۰۰ سانتی متری هستند.
جنس سیم های خاردار از فولاد بوده تا مقاومت بالایی داشته باشند.
تعداد خارهای این سیم ۴ تیغه گالوانیزه می باشد.
رنگ سیم های خاردار نقره ای می باشد.
تقریبا اکثر سیم خاردار ها دارای یک لایه محافظ بر روی خود می باشند تا دچار فرسودگی و زنگ زدگی نشوند.

دلیل تفاوت قیمت در سیم خاردار ها چیست؟

هر مدل سیم خاردار به نسبت کارایی خود٬ قیمت متفاوتی دارد. همچنین تولید سیم خاردار ها با متریال های مختلفی انجام می شود و مسلما سیم خاردار کیفیت پایین و درجه ۲ که با متریال ضعیفی تهیه شده قیمت پایین تری هم دارد. ما در آریاحصار با بهترین متریال سیم خاردار درجه یک و صادراتی تولید می کنیم که با قیمت مناسب و کارایی عالی یه صورت مستقیم نیز به فروش می رسانیم.

استفاده از سیم خاردار چه مزایایی دارد؟

سیم خاردار با قیمت مناسب و نصب راحت باعث ایجاد امنیت شده و در برابر شرایط آب و هوایی مختلف نیز بسیار مقاوم است. این دلایل باعث محبوبیت سیم خاردار شده و برای حفظ امنیت در بسیاری از اماکن استفاده می شود.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x