سیم خاردار

آریا حصار با تولید، فروش و نصب انواع سیم خاردار خطی ، حلقوی تیغی و سوزنی در خدمت شماست. سیم خاردار یکی از دستاوردهای تولید بشر است که نقش مهمی را در ایجاد موانع  ایفا می کند. سیم خاردار در انواع گوناگون تولید می شود. قیمت سیم خاردار بستگی به نوع ، وزن و تراکم سیم خاردار دارد. نصب سیم خاردار با توجه به ویژگیهایی که دارد ، هر چه متراکم و فشرده تر باشد از کیفیت بهتری برخوردار است. با توجه به موجود بودن سیم خاردار حلقوی تراکم پایین که به طول 10 متر باز می شود ولی پوشش 6 متری دارد ، باید دقت نمود که این محصول از کربن پایین تری نسبت به سیم خاردار تراکم بالا برخوردار است .نصب سیم خاردار حلقوی به ۳ روش (معمولی ، نظامی ، دیپلمات) انجام می شود که شکل اجرایی آن با یکدیگر متفاوت است.

یکی از راه های برقراری امنیت و ایجاد حصار، استفاده از سیم خاردار می باشد. سیم خاردار ها می توانند باعث برقراری امنیت ضمن ایجاد زیبایی در محوطه شوند. سیم خاردارها  دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام دارای ویژگی های خاص ومخصوص به خود می باشد. 
سیم خاردار از رشته سیم های به هم تنیده تشکیل شده که بر روی خود دارای تیغ هایی به منظور حفاظت دارند. این سیم ها به صورت رولی به فروش گذاشته شده که هر کدام از رول ها دارای متراژ و وزن های مختلفی است. 

فروش سیم خاردار یکی از خدماتی است که آریا حصار به مشتریان خود عرضه می کند. سیم خاردار موجود در این فروشگاه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می تواند تا مدت ها برای شما ماندگاری داشته باشد. با استفاده از این سیم ها می توانید از ساختمان و یا زمین های زراعی خود محافظت کنید.

فروش و نصب سیم خاردار

فروش و نصب سیم خاردار

قیمت سیم خاردار تیغی و سیم خاردار سوزنی ایرانی از 100 هزار تومان به بالا می باشد فروش و نصب سیم خاردار به وسیله پایه ها که روی دیوار نصب میشود قابل اجرا است در منازل مسکونی بر روی نرده از گزینه هایی است که میتوان با آرایش دیپلمات انجام داد که از ظاهر و نمای ساختمان نکاهد سیم خاردار حلقوی، تیغی سلولوزی این امکان را به شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه بدون نیاز به نصاب، سیم خاردار تیغی را به راحتی نصب نمایید. سیم خاردار مسطح نوع دیگر از سیم خاردارهای تیغی میباشد که به نوع خود در زمینه های دیگر استفاده میشود.سیم خاردار خطی (سوزنی) طنابی بافت گالوانیزه گرم با فاصله خارهای نزدیک به یکدیگر که باعث استحکام بیشتر در زمینه پوشش دهی سیم خاردار شده و کیفیت آن را افزایش میدهدفروش و نصب سیم خاردار جهت مراکز نظامی نصب سیم خاردار با تخفیف صورت میگیرد.

سیم خاردار خطی (سوزنی)

از ارزانترین وسایل برای محصور کردن باغها ، کارخانه ها ، مراکز نظامی و ... میتوان از سیم خاردار خطی نام برد. سیم خاردار 2 نخ که از متداول ترین نوع سیم خاردار است، از 2 رشته سیم به هم تابیده شده و 2 رشته سیم به عنوان خار، تشکیل میشود که هر کیلو 10 متر طول دارد. سیم خاردار تک نخ از 1 رشته سیم و 2 رشته خار تشکیل میشود که مصرف آن برای کارهای تخصصی است و قیمت آن از سیم خارداردار 2 نخ بالاتر است. برای فروش و نصب سیم خاردار می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

سیم خاردار خطی تشکیل شده از دو رشته سیم گالوانیزه بوده که عمده کاربردهای این سیم ها برای حصارکشی زمین های کشاورزی و باغات می باشد. سیم های خاردار خطی ارزان ترین نوع سیم خاردار ها بوده و فروش بالایی را در بازار به خود اختصاص داده است. از جمله دلایل محبوبیت این سیم ها می توان به دوام بالا، نصب و باز کردن سریع و راحت، خارهای محافظ، سبکی، انعطاف پذیری بالا و ... اشاره کرد. 

مشخصات سیم خاردار خطی

نوع مفتول : گالوانیزه گرم با میکرون بالا ضخامت مفتول 2 _ 2،5_3
سیم خاردار سوزنی خطی 2,5 × 2 هر کیلو 10 متر وزن هر توپ 20 تا 25 کیلوگرم

جدول مشخصات سیم خاردار خطی:

نوع سیم خاردار  نوع مفتول سایز مفتول سایز خار وزن هر توپ
خطی گالوانیزه گرم 2 2.5  20 تا 25 کیلو
خطی گالوانیزه گرم 2.5  2.5  20 تا 25 کیلو

سیم خاردار حلقوی سوزنی (ساده)

سیم خاردار حلقوی با مفتول خشک که فنر نامیده میشود، از مفتول گالوانیزه گرم تشکیل میشود.
از سیم خاردار حلقوی عمدتا برای مراکز نظامی و پادگان ها ومناق مرزی استفاده میشود.

جدول مشخصات سیم خاردار حلقوی سوزنی (ساده):

نوع سیم خاردار نوع مفتول قطر هر حلقه متراژ هر حلقه
حلقوی سوزنی گالوانیزه گرم 60 سانت 10-12 متر
حلقوی سوزنی گالوانیزه گرم 90 سانت  15 تا 17 متر

جدول مشخصات سیم خاردار خطی:

نوع سیم خاردار نوع مفتول سایز مفتول سایز خار وزن هر توپ
خطی گالوانیزه گرم 2 2.5  20 تا 25 کیلو
خطی گالوانیزه گرم 2.5  2.5  20 تا 25 کیلو

سیم خاردار حلقوی تبری یا لیزری

از مفتول گالوانیزه گرم high carbon تولید میگردد.این نوع سیم خاردار را با قطر های 50 ، 60 ، 70 ، 90 با مفتول 3 میل تولید میکنیم.این نوع سیم خاردار در حال حاضر به عنوان به روزترین سیم خاردار در دنیا شناخته میشود و کاربرد آن دقیقا مثل کاربرد سیم خاردار حلقوی سوزنی میباشد و برای مراکز نظامی، پادگان ها، کارخانه ها، باغ ها و در برخی منازل مسکونی نیز از سیم خاردار حلقوی استفاده میشود.سیم خاردار حلقوی سلولزی که از به روز ترین سیم خاردار تولیدی این شرکت می باشد جهت پوشش دهی بیشتر استفاده میشود.فروش و نصب سیم خاردار به راحتی انجام می شود.

جدول مشخصات سیم خاردار حلقوی تبری (لیزری)

فروش و نصب سیم خاردار
انوع سیم خاردار نوع مفتول قطر هر حلقه سایز مفتول متراژ هر حلقه
حلقوی تبری گالوانیزه گرم  50 ، 60 ، 70 سانت 3  10 متر
حلقوی تبری گالوانیزه گرم  90 سانت 3 15 متر

قبل از خریدسیم خاردار در رابطه با سیم خاردار تحقیق و استعلام قیمت بگیرید.سیم خاردار های حلقوی نسبت به سیم خاردار های خطی از قدرت و کارایی بالاتری برخوردار بوده وقیمت آنها نسبت به سیم خاردار خطی گرانتر می باشد.سیم خاردار صادراتی سلولوزی تراکم بالا که در نوع خود بی نظیر بوده و در زمان نصب زیبایی قابل توجهی دارد و سیم خاردار تیغی مسطح که نوع دیگر سیم خاردار می باشد که می توان برای نرده و سطوح مسطح نیز استفاده گردد طراحی در نصب سیم خاردار از ویژگی های سیم خاردار می باشد که باعث میشود زیبایی بسیاری به محیط اجرا داده شود .
قیمت سیم خاردار بسته به وزن سیم خاردار و مقدار کربن استفاده شده در سیم خاردار دارد سیم خاردار خطی با پایه v شکل در بین سه ردیف سیم خاردار خطی از طرفین از گزینه هایی است که میتوان در اجرا، استفاده و نصب نمود.فروش و نصب سیم خاردار حلقوی (تیغی_سوزنی_خطی) در فواصل نزدیک باعث افزایش امنیت و در نتیجه زیبایی محل اجرا میگردد. از نوع سیم خاردار حلقوی، خطی برای حفاظ از روی دیوار می توان استفاده کرد که مانع خوبی برای بالابردن امنیت روی دیوار های باغ و زمین ، ویلا و ... می باشد.

سیم خاردار دارای انواع زیر است:

۱_سیم خاردار درخطی

۲_سیم خاردارحلقوی

۳_سیم خاردارحلقوی تیغی

سیم خاردار براساس معیارهای زیر از یکدیگر متمایزمیشوند:

۱_سایزمفتول

۲_آرایش سیم ها

قیمت سیم خاردار بستگی به نوع آن ،تعدادتیغ درمتر_ضخامت وهمچنین آلیاژ سیم خاردار متفاوت است.پوشش سیم خاردار برای هرکیلوگرم۷تا۱۰متر تغییرمیکند.قیمت سیم خارداربر اساس وزن سیم خاردار است وزن هرتوپ سیم خاردارخطی بامفتول 2/5×2 بین۲۳ تا ۲۵کیلوگرم میباشد فروش و نصب سیم خاردار مانند هرکاری نیازمند تجربه وابزار خاص جهت نصب سیم خاردار  میباشد ،نصب سیم خاردار خطی معمولا به همراه سیم خاردار حلقوی انجام میشود .

سیم خاردار خطی با توجه به کربن پایین معمولا درمراکز حساس به تنهایی استفاده نمیشود،سیم خاردار خطی به همراه سیم خاردارحلقوی بیشتر در مراکزنظامی مورداستفاده قرار میگیرد. سیم خاردار حلقوی معمولا دارای 25گام تولید میشود که در هنگام فروش و نصب سیم خاردار مورد توجه قرار میگیرد و نصب سیم خاردار حلقوی تیغی دارای طرح وشکل یکسان بوده واز زیبایی بهتری نسبت به سیم خاردار حلقوی سوزنی بر خوردار میباشد.نصب سیم خاردار حلقوی تیغی بر روی نرده این امکان را میدهد که در منازل مسکونی نیز مورد توجه قرار گیرد نصب سیم خاردار حلقوی  با آرایش یکسان  وشکل زیبا بر روی نرده امنیت منازل را بالا می برد سیم خاردارحلقوی تیغی درمقایسه به دیگر سیم خاردارها امنیت وجلوه بیشتری داردنصب سیم خاردار حلقوی تیغی بر روی یکدیگر جهت ارتفاع بیشتر وامنیت بالاتر قابل اجرا در سطوح مختلف می باشد سیم خاردار فقط درمناطق نظامی ومرزی استفاده نمیشود .سیم خاردار امروزه با توجه به امنیتی که ایجاد میکند بیشتر مورد توجه در تمام نقاط قرا گرفته سیم خاردار حلقوی قطر 60دارای تراکم متفاوت بوده که در زمان نصب سیم خاردار بسیار موثر میباشد اصولا هرچه تراکم سیم خاردار بالاتر میرود زیبا یی _امنیت  در محل اجرا ی سیم خاردار بالاتر میرود فروش و نصب سیم خاردار در تمامی مقاطع در صورتی امکان پذیر میباشد که دارای تراکم بالا باشد در تمام مناطق حساس مرزهای کشور از این نوع سیم خاردار جهت نصب استفاده میشود با توجه به نصب سیم خاردار در مناطق مرزی میبایست به روشهای نوین و روشهای انبوه که مانعی برای ورود در سیم خاردار ایجاد نمود

مزیت های سیم خاردار خطی

1_نصب سیم خاردار با زوایای مختلف

2_مقاومت بالایی در مقابل عوامل مختلف دارد.

3_به سرعت رشته ها باز شده و به اسانی نصب می شود

4_برای نصب در مکان های مختلف انعطاف پذیری بالایی دارد.

5_از نظر اقتصادی نیز نسبت به نمومه های دیگر ارزان تر است

6-رشته های خاردار به کار رفته در آن باعث شده تا از ورود حیوان ها به مکان های مورد نظر جلوگیری شود.

سیم خاردار حلقوی

از سیم های خاردار حلقوی جهت حصارکشی، باغات و زمین های کشاورزی استفاده می گردد. این سیم ها به صورت گرم تهیه می شود. در سیم های خاردار حلقوی بست هایی وجود دارد که مانع از باز شدن سیم های خاردار به شکل خطی می شود. این سیم ها را می توان به دو صورت خطی و دیپلمات اجرا کرد.
سیم های خاردار حلقوی از کیفیت بالایی برخودار بوده و همین عامل باعث فروش بالای این سیم های خاردار در بازار شده است.

سیم های خاردار حلقوی از سیم های خاردار پرکاربرد بوده که جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان دارد . از این سیم ها برای مکان های مهمی که به مراقبت بیشتری نیاز دارد استفاده می شود. سیم های خاردار حلقوی در انواع مختلفی بوده که عبارت است از:

سیم خاردار تبری حلقوی

سیم های خاردار تبری کاربردهای زیادی داشته و به همین علت دارای طرفداران زیادی در بازار می باشد. تیغه های این سیم ها نرم و به صورت تبر بوده و دارای یک رشته اصلی گالوانیزه است. این سیم ها از دو سیم به هم تنیده تشکیل شده که از مفتول گالوانیزه گرم ساخته شده اند. از سیم های خاردار تبری حلقوی در پادگان ها و مراکز نظامی استفاده می کنند.سیم های خاردار حلقوی تبری خارهایی تبر مانند داشته و مقاومت بالایی در برابر برف و باران دارد. از این سیم ها برای حصارکشی استفاده می گردد. این سیم ها از جدیدترین و مدرن ترین سیم های خاردار می باشند.

سیم خاردار حلقوی سوزنی

سیم های خاردار سوزنی به شکلی ساده تبر مانند بوده و تشکیل شده از مفتول گالوانیزه گرم می باشد. در این سیم های خاردار بست هایی تعبیه شده که از باز شدن این سیم ها به شکل خطی جلوگیری می کند. باز شدن این سیم ها به صورت حلقوی بوده و در مراکز نظامی مورد استفاده قرار می گیرد.

سیم خاردار ساده

سیم های خاردار ساده مورد استفاده در باغات، زمین های کشاورزی،‌ فرودگاه ها، زندان ها، منابع طبیعی، مراکز نظامی و ... می باشد. این سیم ها از دو رشته سیم گالوانیزه ساخته شده که خارهای آن با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته است که همین نزدیکی باعث افزایش امنیت این سیم ها می شود. سیم های خاردار ساده بسیار پرطرفدار بوده و دلیل این پرطرفدار بودن امنیت بالای این سیم ها، ماندگاری زیاد، انعطف پذیری و هزینه پایین این محصول می باشد.

سیم خاردار خطی

سیم های خاردار خطی امنیت بالایی داشته و از آن برای حفاظت از زمین های زراعتی، ساختمان های نیمه کاره و ... به کار برده می شود. معمولا این سیم ها بر روی زمین نصب شده و زمان کمی را برای نصب نیاز دارد. با استفاده از این سیم های خاردار می توان یک منطقه را مود حفاظت قرار می گیرد.

خرید سیم خاردار

سیم های خاردار دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام دارای مصارف مختلف و قیمت های متفاوتی در بازار می باشد. برای خرید سیم های خاردار باید با توجه به نوع مکانی که قصد دارید این سیم ها را در آن نصب کنید، مناسب ترین سیم خاردار را خریداری نمایید. همچنین در هنگام خرید سیم های خاردار باید به متریال های به کار رفته در آن توجه نمود زیرا تعیین کننده کیفیت محصول می باشد و میزان ماندگاری سیم های خاردار را تعیین می کند. در نتیجه باید این سیم ها را از سایت ها و فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

بهتر است پیش از خرید سیم های خاردار از یک کارشناس کمک بگیرید تا خریدی مطمئن داشته باشید. سیم های خاردار انواع مختلفی داشته که هر کدام نیز قابلیت های خاص خود را دارد در نتیجه باید محصولی متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.

مزایای سیم خاردار

سیم های خاردار وزن سبکی داشته و به همین دلیل حمل و نقل آن راحت بوده و می توان با استفاده از ماشینی سبک آن را جا به جا کرد.
سیم های خاردار این قابلیت را دارد که به خوبی از فضای مورد نظر شما محافظت کند و به همین علت با توحه به این قابلیت و دیگر ویژگی های این محصول، دارای قیمت مناسبی می باشند. 
با توجه به این که سیم های خاردار در فضای باز نصب می شود باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد به همین دلیل بر روی این سیم ها یک روکش محافظ قرار داده شده تا بتواند در تمامی شرایط آب و هوایی مقاومت داشته باشد.
سیم های خاردار دارای پایه هایی بوده که باعث راحتی نصب می شود و تنها کافیست آن را در خاک فرو کنید. همین ویژگی باعث افزایش فروش این محصول در بازار شده است.
از اصلی ترین و مهم ترین وظیفه سیم های خاردار محافظت از ورود افراد ناخواسته به داخل محوطه می باشد به همین علت از اصلی ترین مزیت سیم های خاردار محافظت از محوطه و فضا می باشد.
این سیم ها مقاومت بالایی داشته و به همین دلیل نگهداری از آن ها بسیار آسان می باشد.

سیم های خاردار مزایای زیادی دارند که از جمله مهم ترین این مزایا عبارت است از:

نصب آسان

سیم های خاردار نصب سریع و آسانی داشته و این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا در کوتاه ترین زمان آن را در مکان مورد نظر نصب کرد که همین ویژگی باعث فروش بالای این محصول در بازار شده است.

محافظت و افزایش امنیت

از اصلی ترین دلیل استفاده از سیم های خاردار محافظت از پادگان ها، زمین های کشاورزی، باغات و ... می باشد. با نصب سیم های خاردار در باغات و زمین های زراعی می توانید از ورود حیوانات به داخل زمین جلوگیری کرده و از محصولات خود در برابر آسیب محافظت نمایید. با استفاده از سیم های خاردار می توان حد و مرز زمین های مسکونی و یا زمین های زراعی را مشخص نمود.

قیمت مناسب

سیم های خاردار به نسبت قابلیت ها وکاربردهایی که دارد، از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. این سیم ها انواع مختلفی داشته که نوع خطی آن دارای قیمت کمتر و نوع حلقوی آن دارای قیمت بیشتری هستند. این سیم ها را می توان به صورت رولی خریداری کرده و منطقه وسیعی را تحت پوشش قرار دهید.

حمل و نقل راحت

سیم های خاردار حمل و نقل آسانی داشته که باعث کاهش هزینه های شما می شود. این حمل و نقل تاثیر زیادی بر روی میزان رضایت مصرف کننده دارد. این سیم ها به صورت رولی موجود بوده که بر روی هر کدام بست هایی وجود دارد که مانع از باز شدن این سیم ها می شود.

مقاومت در برابر شرایط جوی

یکی از اصلی ترین مزایای سیم های خاردار که باعث فروش بالای این محصول شده است، مقاومت بالای این سیم ها در برابر هر گونه تغییرات آب و هوایی می باشد. از آن جا که سیم های خاردار در محیط های بیرون نصب می شوند، باید در برابر هر گونه تغییرات جوی همچون باران و آفتاب مقاوم باشند به همین دلیل بر روی این سیم ها یک لایه محافظ وجود داشته تا این تغییرات تاثیری بر روی کیفیت آن نگذارد.

ویژگی فنی سیم خاردار

سیم های خاردار شامل قطر ۱۰۰ سانتی متری هستند.
جنس سیم های خاردار از فولاد بوده تا مقاومت بالایی داشته باشند.
تعداد خارهای این سیم ۴ تیغه گالوانیزه می باشد.
رنگ سیم های خاردار نقره ای می باشد.
این سیم ها دارای یک لایه محافظ بر روی خود می باشند تا دچار فرسودگی و زنگ زدگی نشوند.

قیمت سیم خاردار

قیمت سیم خاردار هر روزه دچار نوسان شده و برای اطلاع از قیمت آنلاین و به روز این سیم ها می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. سیم های خاردار ثابت نبوده و عوامل زیادی بر روی قیمت آن تاثیر گذار می باشد. باید در هنگام خرید سیم های خاردار با یک کارشناس مشورت کرده تا با توجه به مکان نصب و کاربرد آن محصولی مناسب را به شما پیشنهاد دهند.