تولید ،فروش و نصب سیم خاردار خطی ، حلقوی تیغی و سوزنی در خدمت شماست سیم خاردار یک باز دارنده است که در نوع خود بی نظیر می باشد قیمت سیم خاردار تیغی صادراتی و سیم خاردار تیغی معمولی بستگی به وزن و تراکم سیم خاردار دارد با توجه به موجود بودن سیم خاردار با تراکم پائین که در بازار موجود است به طول ۱۰ متر باز میشود ولی پوشش ۶ متری دارد. توجه داشته باشید سیم خاردار با کربن بالا اگر ۱۰ متر باز شود و رها گردد می بایست به فاصله ۲ متر برسد نصب سیم خاردار با توجه به ویژگیهای بالا در زمینه اجرای سیم خاردار مطلوب تر می باشد، نحوه اجرای سیم خاردار حلقوی به 2 روش قابل اجرا میباشد : ۱_دیپلمات(نصب سیم خاردار حلقوی تیغی به روش دیپلمات)

که روش اجرای سیم خاردار حلقوی و شکل اجرایی آن متفاوت می باشد .

فروش و نصب سیم خاردار

قیمت سیم خاردار تیغی و سیم خاردار سوزنی ایرانی از 100 هزار تومان به بالا می باشد فروش و نصب سیم خاردار به وسیله پایه ها که روی دیوار نصب میشود قابل اجرا است در منازل مسکونی بر روی نرده از گزینه هایی است که میتوان با آرایش دیپلمات انجام داد که از ظاهر و نمای ساختمان نکاهد سیم خاردار های حلقوی، تیغی سلولوزی این امکان را به شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه بدون نیاز به نصاب، سیم خاردار تیغی را به راحتی نصب نمایید. سیم خاردار مسطح نوع دیگر از سیم خاردارهای تیغی میباشد که به نوع خود در زمینه های دیگر استفاده میشود.سیم خاردار خطی (سوزنی) طنابی بافت گالوانیزه گرم با فاصله خارهای نزدیک به یکدیگر که باعث استحکام بیشتر در زمینه پوشش دهی سیم خاردار شده و کیفیت آن را افزایش میدهدفروش و نصب سیم خاردار جهت مراکز نظامی نصب سیم خاردار با تخفیف صورت میگیرد.

سیم خاردار خطی (سوزنی)

از ارزانترین وسایل برای محصور کردن باغها ، کارخانه ها ، مراکز نظامی و ... میتوان از سیم خاردار خطی نام برد. سیم خاردار 2 نخ که از متداول ترین نوع سیم خاردار است، از 2 رشته سیم به هم تابیده شده و 2 رشته سیم به عنوان خار، تشکیل میشود که هر کیلو 10 متر طول دارد. سیم خاردار تک نخ از 1 رشته سیم و 2 رشته خار تشکیل میشود که مصرف آن برای کارهای تخصصی است و قیمت آن از سیم خارداردار 2 نخ بالاتر است. برای فروش و نصب سیم خاردار می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

مشخصات سیم خاردار خطی

نوع مفتول : گالوانیزه گرم با میکرون بالا ضخامت مفتول 2 _ 2،5_3
سیم خاردار سوزنی خطی 2,5 × 2 هر کیلو 10 متر وزن هر توپ 20 تا 25 کیلوگرم

جدول مشخصات سیم خاردار خطی:

نوع سیم خاردار نوع مفتول سایز مفتول سایز خار وزن هر توپ
خطی گالوانیزه گرم 2 2.5 20 تا 25 کیلو
خطی گالوانیزه گرم 2.5 2.5 20 تا 25 کیلو


سیم خاردار حلقوی سوزنی (ساده)

سیم خاردار حلقوی با مفتول خشک که فنر نامیده میشود، از مفتول گالوانیزه گرم تشکیل میشود.
از سیم خاردار حلقوی عمدتا برای مراکز نظامی و پادگان ها ومناق مرزی استفاده میشود.

جدول مشخصات سیم خاردار حلقوی سوزنی (ساده):

نوع سیم خاردار نوع مفتول قطر هر حلقه متراژ هر حلقه
حلقوی سوزنی گالوانیزه گرم 60 سانت 10-12 متر
حلقوی سوزنی گالوانیزه گرم 90 سانت 15 تا 17 متر

جدول مشخصات سیم خاردار خطی:

نوع سیم خاردار نوع مفتول سایز مفتول سایز خار وزن هر توپ
خطی گالوانیزه گرم 2 2.5 20 تا 25 کیلو
خطی گالوانیزه گرم 2.5 2.5 20 تا 25 کیلو


سیم خاردار حلقوی تبری یا لیزری

از مفتول گالوانیزه گرم high carbon تولید میگردد.این نوع سیم خاردار را با قطر های 50 ، 60 ، 70 ، 90 با مفتول 3 میل تولید میکنیم.این نوع سیم خاردار در حال حاضر به عنوان به روزترین سیم خاردار در دنیا شناخته میشود و کاربرد آن دقیقا مثل کاربرد سیم خاردار حلقوی سوزنی میباشد و برای مراکز نظامی، پادگان ها، کارخانه ها، باغ ها و در برخی منازل مسکونی نیز از سیم خاردار حلقوی استفاده میشود.سیم خاردار حلقوی سلولزی که از به روز ترین سیم خاردار تولیدی این شرکت می باشد جهت پوشش دهی بیشتر استفاده میشود.فروش و نصب سیم خاردار به راحتی انجام می شود.
جدول مشخصات سیم خاردار حلقوی تبری (لیزری)
نوع سیم خاردار نوع مفتول قطر هر حلقه سایز مفتول متراژ هر حلقه
حلقوی تبری گالوانیزه گرم 50 ، 60 ، 70 سانت 3 10 متر
حلقوی تبری گالوانیزه گرم 90 سانت 3 15 متر

قبل از خرید سیم خاردار در رابطه با سیم خاردار تحقیق و استعلام قیمت بگیرید.سیم خاردار های حلقوی نسبت به سیم خاردار های خطی از قدرت و کارایی بالاتری برخوردار بوده وقیمت آنها نسبت به سیم خاردار خطی گرانتر می باشد.سیم خاردار صادراتی سلولوزی تراکم بالا که در نوع خود بی نظیر بوده و در زمان نصب زیبایی قابل توجهی دارد و سیم خاردار تیغی مسطح که نوع دیگر سیم خاردار می باشد که می توان برای نرده و سطوح مسطح نیز استفاده گردد طراحی در نصب سیم خاردار از ویژگی های سیم خاردار می باشد که باعث میشود زیبایی بسیاری به محیط اجرا داده شود .
قیمت سیم خاردار بسته به وزن سیم خاردار و مقدار کربن استفاده شده در سیم خاردار دارد سیم خاردار خطی با پایه v شکل در بین سه ردیف سیم خاردار خطی از طرفین از گزینه هایی است که میتوان در اجرا، استفاده و نصب نمود.فروش و نصب سیم خاردار حلقوی (تیغی_سوزنی_خطی) در فواصل نزدیک باعث افزایش امنیت و در نتیجه زیبایی محل اجرا میگردد. از نوع سیم خاردار حلقوی، خطی برای حفاظ از روی دیوار می توان استفاده کرد که مانع خوبی برای بالابردن امنیت روی دیوار های باغ و زمین ، ویلا و ... می باشد.

سیم خاردار دارای انواع زیر است:

۱_سیم خاردار درخطی۲_سیم خاردارحلقوی۳_سیم خاردارحلقوی تیغی

سیم خاردار براساس معیارهای زیر از یک دیگر متمایزمیشوند

۱_سایرمفتول ۲_آرایش سیم هاقیمت سیم خاردار بستگی به نوع آن ،تعدادتیغ درمتر_ضخامت وهمچنین آلیاژ سیم خاردار متفاوت است.پوشش سیم خاردار برای هرکیلوگرم۷تا۱۰متر تغییرمیکند.قیمت سیم خارداربر اساس وزن سیم خاردار است وزن هرتوپ سیم خاردارخطی بامفتول 2/5×2 بین۲۳ تا ۲۵کیلوگرم میباشد فروش و نصب سیم خاردار مانند هرکاری نیازمند تجربه وابزار خاص جهت نصب سیم خاردار  میباشد ،نصب سیم خاردار خطی معمولا به همراه سیم خاردار حلقوی انجام میشود .سیم خاردار خطی با توجه به کربن پایین معمولا درمراکز حساس به تنهایی استفاده نمیشود،سیم خاردار خطی به همراه سیم خاردارحلقوی بیشتر در مراکزنظامی مورداستفاده قرار میگیرد. سیم خاردار حلقوی معمولا دارای 25گام تولید میشود که در هنگام فروش و نصب سیم خاردار مورد توجه قرار میگیرد و نصب سیم خاردار حلقوی تیغی دارای طرح وشکل یکسان بوده واز زیبایی بهتری نسبت به سیم خاردار حلقوی سوزنی بر خوردار میباشد.نصب سیم خاردار حلقوی تیغی بر روی نرده این امکان را میدهد که در منازل مسکونی نیز مورد توجه قرار گیرد نصب سیم خاردار حلقوی  با آرایش یکسان  وشکل زیبا بر روی نرده امنیت منازل را بالا می برد سیم خاردارحلقوی تیغی درمقایسه به دیگر سیم خاردارها امنیت وجلوه بیشتری داردنصب سیم خاردار حلقوی تیغی بر روی یکدیگر جهت ارتفاع بیشتر وامنیت بالاتر قابل اجرا در سطوح مختلف می باشد سیم خاردار فقط درمناطق نظامی ومرزی استفاده نمیشود .سیم خاردار امروزه با توجه به امنیتی که ایجاد میکند بیشتر مورد توجه در تمام نقاط قرا گرفته سیم خاردار حلقوی قطر 60دارای تراکم متفاوت بوده که در زمان نصب سیم خاردار بسیار موثر میباشد اصولا هرچه تراکم سیم خاردار بالاتر میرود زیبا یی _امنیت  در محل اجرا ی سیم خاردار بالاتر میرود فروش و نصب سیم خاردار در تمامی مقاطع در صورتی امکان پذیر میباشد که دارای تراکم بالا باشد در تمام مناطق حساس مرزهای کشور از این نوع سیم خاردار جهت نصب استفاده میشود با توجه به نصب سیم خاردار در مناطق مرزی میبایست به روشهای نوین و روشهای انبوه که مانعی برای ورود در سیم خاردار ایجاد نمود

مزیت های سیم خاردار خطی

1_نصب سیم خاردار با زوایای مختلف
2_مقاومت بالایی در مقابل عوامل مختلف دارد.
3_به سرعت رشته ها باز شده و به اسانی نصب می شود
4_برای نصب در مکان های مختلف انعطاف پذیری بالایی دارد.
5_از نظر اقتصادی نیز نسبت به نمومه های دیگر ارزان تر است
6-رشته های خاردار به کار رفته در آن باعث شده تا از ورود حیوان ها به مکان های مورد نظر جلوگیری شود.